START >>> BAZA NOCLEGOWA >>> hotele >>> HOTELE >>> DWOREK DĘBÓWKO

DWOREK DĘBÓWKO

DWOREK DĘBÓWKO
Zobacz MAPA
Dębówko 1
11-200 Bartoszyce
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: JADWIGA JEŻEWICZ
Telefon: (89)7622307
Podczas kontaktu powołaj się na SUWALSZCZYZNA.MAZURY.PL

 


 

Dworek Dębówko


W zgiełku dnia codziennego, w zwariowanej karuzeli zdarzeń zatrzymaj się Gościu drogi i chwyć u nas swój dzień. Daj się uwieść chwili i delektuj się wyborną kuchnią staropolską, obfitością trunków i pięknem stylowych wnętrz. Naszą dewiza jest zachowanie najszlachetniejszego dziedzictwa kultury staropolskiej połączonego z komfortem zdobyczy nowoczesności. Dworek Dębówko to zespół dworsko-parkowy usytuowany kilometr na południowy wschód od Bartoszyc, nieopodal drogi do Kętrzyna.

 

Obiekt Dworek DębówkoObiekt Dworek DębówkoObiekt Dworek Dębówko

 


Majątek ziemski powstał tu stosunkowo późno, gdyż dopiero w pierwszej połowie XIX w. W latach dwudziestych obejmował zaledwie 142 ha ziemi i należał do rodziny Teicher. Z dawnych czasów zachował się dwór z aleją dojazdową, pozostałości parku i zabudowań gospodarczych. Dwór o ładnej proporcjonalnej bryle wzniesiony został w drugiej połowie XIX w. w stylu klasycznym.

 

Sala Dworek DębówkoSala Dworek DębówkoSala Dworek Dębówko


 


 

Przyjęcia są naszą specjalnością. Zarówno kameralne związane z uroczystościami chrzcin, komunii, jak i wytworne weselne, celebrujące najpiękniejsze chwile zaślubin. Możemy zorganizować przyjęcia nawet dla 200 osób. Dodatkowym atutem jest zaplecze hotelowe, z którego może skorzystać Para Młoda wraz ze swoimi gośćmi. Atmosfera naszego Dworku jest doskonała, aby uczcić w niej jubileusze, sukcesy zawodowe, czy też przygotować lunch dla partnerów biznesowych. Urokliwe podziemia są doskonałym miejscem na oryginalną kolację we dwoje.

 

Restauracja Dworek DębówkoRestauracja Dworek DębówkoRestauracja Dworek Dębówko

 


Do dyspozycji Gości posiadamy 50 miejsc noclegowych oraz monitorowany bezpłatny parking. Odwiedzającym proponujemy zakwaterowanie w jednym z 18 komfortowo wyposażonych pokoi bądź w apartamencie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV-sat oraz stałe łącze internetowe.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Pokoje Dworek DębówkoPokoje Dworek DębówkoPokoje Dworek Dębówko

 


ZAPRASZAMY !!!


  
Powered by Sigsiu.NET
stat4u